piątek, 5 lipca 2013

Co nowego w Szczecinie

Szczecin jest atrakcją turystyczną dla wieku Polaków, pomimo tego że panujący tam klimat i wilgotne powietrze nie tak często dają nam przepiękne słoneczne momenty to warto jest tam się wybrać chociaż na kilka wakacyjnych dni.

Miasto położone jest w województwie zachodniopomorskim i stanowi ogromny ośrodek kulturalny, co roku odbywają się tam cykliczne imprezy promujące to miasto.

I tak na przykład w zbliżający się weekend w Szczecinie odbędzie się festiwal „Spoiwa kultury” . ogólnie mówiąc spoiwa kultury to muzyka, teatr, film i taniec. Do miasta zjedzie ponad setka artystów z całego świata. Organizatorzy reklamują to przedsięwzięcie jako swoistego rodzaju wycieczkę kulturalną po mieście. Każdy może znaleźć dla siebie jakiś fajny koncert czy występ uliczny.Szczecin to także miasto portowe, w tym roku na początku sierpnia odbędą się tam regaty elitarnych żaglowców z całego świata. Miasto jest stolicą europejskiego jachtingu. Na finał w 2007 roku przypłynęło 100 jachtów i żaglowców.

W mieście można także załapać się na liczne imprezy klubowe, w ten weekend odbędzie się na przykład ”Zumba Beach Party” i „Hawaii Party”.Wakacje to świetny moment na takie imprezy, jeżeli nie wiesz co zrobić z nadchodzącym wieczorem polecam Ci krótką przewiewną sukienkę, modny zegarek i biżuterię oraz wysokie szpilki. Tak ubrana możesz wyruszać na clubing po mieście.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz